Огляд кавоварки Delonghi ECO 310 BKОБ’ЄМ РЕЗЕРВУАРА ДЛЯ ВОДИ (МIN. / МАХ.): 1,4 л.

ВИМІР ВИСОТИ ПРИ ПОДАЧІ КАВА: 8 см.

ТЕМПЕРАТУРА ВОДИ: 1 чашка - 650С, 3 чашки - 660С.

ПРИГОТУВАННЯ ОДНОЧАСНО двох чашок кави: нерівномірна кількість кави в 2 чашках (а виходило саме так) може свідчити про нерівномірне надходження води, про те, що кава погано запресована або її занадто багато насипано у фільтр, але якщо так відбувається постійно, - то є нестача робочого тиску.

ОЦІНКА ЯКОСТІ ЕСПРЕСО: при використанні цієї моделі ми зіткнулися саме з тим, про що попереджають всі фахівці в області кавового мистецтва: дуже важливе вміння і дотримання всіх тонкощів. При багатьох спробах приготування еспресо у нас «через раз» виходив напій з пінкою. Дуже багато чого залежало від пресування: іноді пінка виходила недостатньо щільною, а після розмішування в чашці шматочка цукру вона майже зникала. Смак напою не надто яскравий, середньої насиченості, з вираженою гіркуватістю.

ЗРУЧНІСТЬ ПРИГОТУВАННЯ молочної пінки: трубка капуччінатора розташована праворуч і рухається тільки вгору-вниз, причому відвести вгору її можна на 2-3 см. Цього виявилося достатньо для нормального приготування молочної пінки: тримаючи ємність з молоком (пітчера в комплекті немає) у правій руці, лівою треба повертати розташований на верхній панелі кран подачі пари, регулюючи його інтенсивність.

ТЕСТ МЛОЧНОЇ ПІНКИ (ПЕРЕВІРКА ЦУКРОМ): відмінна пінка - міцна, густа, перевірку витримала чудово. Розваги заради ми стали кидати в неї шматочки цукру-рафінаду, і навіть вони трималися «молодцем», не кажучи вже про цукровий пісок.

МАСА ПРИЛАДУ: 2 кг.

ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ: 230x260x300 мм.

ДОВЖИНА ШНУРА ЖИВЛЕННЯ: 105 см.

ЗРУЧНІСТЬ КОРИСТУВАННЯ.

ЗАПОВНЕННЯ РЕЗЕРВУАРА ДЛЯ ВОДИ: резервуар в Delonghi ECO 310 BK заповнюється зверху - потрібно тільки відкинути зручну кришку. Виймати його теж можна, але, швидше для миття, ніж наливу води. Виймається він вертикально, тобто над приладом на відстані 40 см нічого не повинно висіти (це, до речі, і вимога техніки безпеки).

МАРКУВАННЯ МIN./МАХ. РІВНЯ ВОДИ В РЕЗЕРВУАРІ: відсутній, але, так як ємність для води прозора, то в принципі, рівень видно і без неї.

МАРКУВАННЯ ПАНЕЛІ УПРАВЛІННЯ: дуже проста і зручна: три кнопки (включення, пари та подачі кави) - три інтуїтивно зрозумілих умовних значка поруч. Єдиний недолік - біле маркування на чорному тлі недостатньо яскраве - варто було б зробити «пожирніше».

РЕГУЛЮВАННЯ КІЛЬКОСТІ КАВИ ЩО ГОТУЄТСЯ: немає. За приготуванням кави доведеться стежити, інакше можливий «перелив» або ж, якщо час екстракції істотно збільшити, вийде перепалений напій. Знову звертаємо увагу, що потрібно дотримуватися правил!

ІНДИКАЦІЯ РЕЖИМІВ РОБОТИ: світлові індикатори включення, а також готовності до приготування кави та подачі пари.

ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛІ

Перш за все, перед нами красуня в стилі ретро: чорний лаковий пластик і хромовані деталі оздоблення надають її вигляду святковість і стильність. Нагорі є панель для прогріву чашок із спеціальними поручнями, щоб чашки не впали. Виробник рекомендує перед приготуванням кави нагрівати не тільки чашки, але й фільтр. Для пресування кави в корпус приладу вбудований темпер. Система автоматичної підтримки тиску і температури робить прилад завжди готовим до роботи. Прилад оснащений бойлером з нержавіючої сталі і 2 окремими термостатами для контролю температури води і пари. В цілому, конструкція моделі дуже зручна, а от результат приготування еспресо залежить від досвіду користувача.